05 ارديبهشت 1398
En | 

جلسه مشترك اعضای هیات نظارت و اجرایی هشتمين دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان يزد

تاریخ انتشار: يکشنبه 04 شهريور 1397|   بازدید: 70 |  print
 

به منظور بررسي صلاحيت داوطبان شركت در انتخابات هشتمين دوره هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد ، جلسه اي با حضور اعضاي هيات نظارت و اجرايي اين انتخابات در سالن جلسات شهيد اشترزاده اداره كل راه و شهرسازي استان برگزار گرديد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازي استان يزد محمدرضا نقصان مديركل راه و شهرسازي استان و رئيس دستگاه نظارت برانتخابات ضمن قدرداني و تشكر از تمامي دست اندركاران اين انتخابات عنوان نمود: يزد از حیث حضور نیروهای جوان در انتخابات و همچنین تشکل‌ها و انجمن‌های مهندسی مشکلی ندارد و الحمدلله آرامشي كه هم اكنون در سايه تلاشهاي هيات اجرايي در روند برگزاري در مراحل اوليه اين انتخابات شاهد هستيم در نوع خود قابل تقدير وستايش مي باشد .

وي ادامه داد : خدا را شاكريم كه طبق برنامه زمان بندي كار ها در حال انجام مي باشد و اگر مشكل غير مترقبه اي حادث نگردد انتخابات در اوايل مهر ماه برگزار خواهد شد ، كه اميدواريم همانند دوره هاي گذشته با استقبال مهندسين استان مواجه شود . البته در اين جا نبايد از نقش موثر هيات اجرايي در فرايند ثبت نام ها و برگزاري اين انتخابات غفلت نمود كه به نحو شايسته اي اين وظيفه انجام شده است .

مديركل راه و شهرسازي استان ادامه داد : تمام سعي خود را به كار خواهيم بست تا با كمك و مساعدت هيات اجرايي ، انتخاباتي آرام و در خور شأن مهندسين استان برگزار نماييم البته مهندسان به خوبی می دانند که با حضور در انتخابات  و انتخابي درست می توانند در عملکرد و نوع فعالیت های سازمان هاي نظام مهندسی ساختمان تأثیر گذار بوده و بدون شك اين مهم در بحث ساخت و سازهاي استاندارد و در نتيجه آرامش و آسايش مردم تاثير مستقيم خواهد داشت .

نقصان محمدي تاكيد كرد : هشتمين دوره انتخابات اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسي استانها در يك روز از بازه زماني 5 لغايت 14 مهر ماه در سراسر کشور برگزار مي گردد .

 

 

در ادامه غلامرضا رضايي رئيس هيات اجرايي انتخابات طي سخناني گفت : لازم ميدانم به نوبه خود از حمايت هاي آقاي دكتر نقصان محمدي مديركل راه و شهرسازي و رئيس دستگاه نظارت بر انتخابات تشكر نمايم كه هر جا نياز به كمك بوده مساعدت خود را از هيات اجرايي دريغ ننموده اند و با راهنمايي هاي ارزنده و سازنده ما را در پيشبرد اهداف ياري داده اند .

ايشان افزود : بعد از فراخوان ثبت نام ، تعداد 42 نفر از مهندسين كه واجد شرايط كانديداتوري بوده اند با ارسال مدارك و مستندات به دبيرخانه هيات اجرايي آمادگي خود را براي شركت در انتخابات اعلام نموده اند و با پايان مهلت ثبت نام فرايند تاييد صلاحيت ها آغاز شده و اميدواريم طبق برنامه زمانبندي نظامنامه اجرايي انتخابات ، در هفته اول شهريور بتوانيم نتيجه تاييد صلاحيت ها را به نامزدها اعلام نماييم .

در ادامه جلسه احسان خواجه رضايي رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت برمقررات ملی و كيفيت ساختمان اداره کل راه و شهر سازی گفت : بررسي صلاحيت داوطلبان و استعلام از مراجع ذيصلاح توسط هيئت اجرايي آغاز و اميدواريم طبق برنامه زمان بندي از قبل تعريف شده در نظام نامه بتوانيم مراحل انجام انتخابات را پيش ببريم

وي افزود : هيات اجرايي با تمام توان در تلاش است تا با پيگيري هاي خود از مراجع مذكور بتواند در اوايل شهريور ماه ، افراد تاييد صلاحيت شده را اعلام و انشاء ا... گامهاي بعدي را در راستاي برگزاري انتخاباتي تخصصي ، آرام و فارغ از حواشي بردارد .

در پايان جلسه نيز اعضاء جلسه نظرات خود را اعلام و پس از بحث در مورد مكان و زمان دقيق روز انتخابات ، قرار شد اعضا پيشنهادات خود را ارائه تا در جلسه بعدي به تصويب برسد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد