03 خرداد 1398
En | 
برگزاری هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

برگزاری هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

تاریخ انتشار: 1397/07/11|   بازدید: 48 |  print
 

 مدیرکل راه و شهر سازی استان یزد خبرداد:

برگزاری هشتمین دوره ی انتخابات هئیت مدیره ی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

استان یزد در روز پنجشنبه 12مهر 97 ، شاهد یک رویداد مهم مهندسی خواهد بود ، که قرار است هشتمین دوره ی انتخابات اعضای هیات مدیره ی سازمان نظام مهندسی ساختمان دریزد وهمزمان در6 شهرمنتخب استان برگزارگردد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان ، دکتر نقصان محمدی در گفتگو با خبر نگار صداوسیما ضمن اعلام این خبرگفت: این انتخابات در 7 رشته  مهندسی و 37 نفرکاندیدا در 5 رشته قرار است ، در روز پنجشنبه همین هفته 12مهر باهم رقابت نمایند ،که انشاا.. با حضورگسترده مهندسان ساختمان استان شاهد یک انتخابات پرشور و رقابتی سالم خواهیم بود

محمدرضا نقصان محمدی افزود: محل برگزاری این انتخابات در شهر یزد ، در محل ساختمان شماره 2 این اداره کل واقع در خیابان مسکن وشهرسازی خواهد بود ودر شهرهای اردکان – میبد – ابرکوه – تفت – مهریز و بافق در ادارات راه و شهرسازی شهرستان های مربوطه برگزار خواهد شد.

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات خاطر نشان کرد با حضور بالغ بر6هزارو500 نفرعضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، به امیدخدا شاهد برگزاری یک انتخابات پرشورخواهیم بود.که امیدوارم باحضور فعال همه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی شاهدیک انتخابات بهینه باشیم که منجر به افزایش کیفی و ارتقاء خدمات مهندسی شود.

وی اظهار امیدواری کرد سازمان نظام مهندسی ساختمان بعنوان بازوی تخصصی وتوانمند استان، می تواند کمک کننده خوبی درارتقاء ساخت و سازها  باشد و باعث گردد تا سرمایه های ملی به نحوی بهتر استفاده گردد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان یزد با آرزوی رشد و شکوفایی جامعه مهندسی استان از همه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دعوت کرد تا در این انتخابات حضور فعال و پرشوری داشته باشند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد