03 تير 1398
En | 
مشارکت خوب مهندسان ساختمان در هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

مشارکت خوب مهندسان ساختمان در هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

تاریخ انتشار: 1397/07/14|   بازدید: 82 |  print
 

مدیرکل راه وشهرسازی استان یزد :
مشارکت خوب مهندسان ساختمان در هشتمین دوره انتخابات هئیت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد
هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که روز پنجشنبه 12 مهر از ساعت 9 و با یکساعت تمدید دریزد تا ساعت 18 ادامه داشت، شاهد حضور پرشور مهندسان و متخصصان در این حوزه بودیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان یزد، دکتر نقصان محمدی با اشاره به نحوه برگزاری این انتخابات گفت: این دوره از انتخابات که به صورت الکترونیکی برگزارشد، رای دهندگان با کمال آرامش و دقت و به راحتی منتخبین خودشان را انتخاب کردند وبا برنامه ریزی خوبی که هیات اجرایی در این خصوص انجام داده بود خوشبختانه شاهد هیچگونه مشکلی دربرگزاری این انتخابات نبودیم .
مدیرکل راه وشهرسازی استان خاطرنشان کرد حضور ومشارکت مهندسان عضو نسبت به دوره های قبل افزایش نسبی داشته و ما در این دوره از انتخابات ازمجموع 6482 نفر اعضای واجد الشرایط اخذ رای، شاهد حضور 1442 نفراز مهندسان و متخصصین دلسوز در این انتخابات بوده ایم که تقربیا گویای 22/5مشارکت مهندسان در این انتخابات بوده است .
رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات با خرسندی از حضور ومشارکت اعضای این سازمان دراین دوره از انتخابات ابراز امیدواری کرد اعضای منتخب، با برنامه ریزی و مدیریت مناسب می توانند در جهت بهبود ساخت و سازها، افزایش کیفیت ساختمانها و توجه به تهیه طرح ها ،نقش سازنده و موثری داشته باشند .
محمدرضا نقصان محمدی ضمن تشکر ازاعضای هیات های نظارت واجرایی انتخابات و همچنین برخی کارکنان این اداره کل که دربرگزاری این دوره از انتخابات همکاری داشته اند گفت: مهندسان محترم می توانند جهت مشاهد نتایج آراء به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان یزد به آدرس www.Yazd.Mrud.ir و شبکه های اجتماعی به آدرس rudnews @و سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد مراجعه نمایند

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد