31 فروردين 1398
En | 

دیدارمدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با فرمانده نیروی انتظامی استان

تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 مهر 1397|   بازدید: 44 |  print
 

دیدارمدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با فرمانده نیروی انتظامی استان

دکتر نقصان محمدی مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه جمعی از معاونین و همکارانش در یگان حفاظت اراضی با سردارمیرحیدری فرمانده جدید نیروی انتظامی استان یزد دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، سردارمیرحیدری با اشاره به تلاش های فراوان نیروهای انتظامی در جهت امنیت و آرامش مردم افزود ما وظیفه داریم در قبال تلاش ها، زحمات و از خودگذشتگی های این نیرو ها، امکانات آسایش و آرامش این عزیزان را تامین کنیم و به همین منظور از مدیرکل راه و شهرسازی استان خواست تا در خصوص تامین مسکن کارکنان واجدالشرایط نیروی انتظامی استان مساعدت نماید.
در ادامه این نشست که اهمیت امنیت و آسایش و آرامش مردم مورد توجه قرارگرفت ، مدیرکل راه و شهرسازی استان از تلاش ها و زحمات پرسنل نیروی انتظامی تشکر نمود و از همکاری این فرماندهی در جهت حفظ بیت المال و اراضی دولتی تقدیر و تشکر کرد.
محمدرضا نقصان محمدی خاطرنشان کرد از زمان راه اندازی این یگان، بخش قابل توجه ای از اراضی دولتی تحت حفاظت این یگان قرار گرفت و با تلاش های بی وقفه این عزیزان شاهد آزادسازی اراضی تصرفی از دست زمینخواران و متصرفان غیرمجاز بودیم.
درابتدای این دیدار صمیمی فرمانده ناجا با آعلام آمادگی از اینکه پلیس این امکان را دارد تا درجهت آگاه سازی پرسنل و خانواده های کارکنان آن اداره کل ازخطرات و جرایم سازمان یافته اجتماعی که همیشه در کمین افراد و خانواده‌ها می باشد،با اعزام کارشناسان مختلف در بخش های پلیس پیشگیری ،آگاهی و فتا می توان به صورت دوره های کوتاه مدت ,کارکنان و خانواده های آنهارا با این معظلات اجتماعی آشنا ساخت.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد