22 مهر 1398
En | 
پایان عملیات روسازی و آسفالت پروژه بزرگراه یزد - بافق

پایان عملیات روسازی و آسفالت پروژه بزرگراه یزد - بافق

تاریخ انتشار: 1397/11/04|   بازدید: 81 |  print
 

‍ محمدعلی مظفری خبر داد:
پایان عملیات روسازی و آسفالت پروژه بزرگراه یزد - بافق.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهر سازی استان یزد خبر از پایان اجرای آسفالت  پروژه بزرگراه یزد _ بافق داد و اعلام کرد از این محور به زودی بطور کامل بهره برداری خواهدشد.
 
محمدعلی مظفری با اعلام این خبر افزود ،عملیات اجرای روسازی پروژه مذکور به پایان رسیده  و با تکمیل تابلو و علائم ایمنی و تکمیل اتصال آن انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این محور شریانی مهم خواهیم بود که ضمن افزایش ایمنی سفر موجب رونق اقتصادی بیشتر در منطقه خواهد شد .

معاون مهندسی و ساخت راه و شهر سازی استان با اشاره به تلاش ها و دلسوزی های مسئولین استان و شهرستان بافق، از توجه ویژه و همت معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نسبت به این پروژه مهم،تقدیر نمود

وی ضمن یادآوری از پیگیری های دلسوزانه دکتر نقصان محمدی مدیرکل سابق این اداره از پیگیری های مستمر فرماندار شهرستان بافق و تلاش های کلیه همکارانش در این اداره کل و همچنین اداره راه و شهرسازی  شهرستان بافق تجلیل کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد همه زحمات و تلاش های همکارانش در اداره نظارت بر راههای اصلی و فرعی ستاد استان به بار نشسته و محوری امن و ایمنی را برای سفرهای  ساکنین منطقه فراهم نموده است که جا دارد از تلاش های مهندس باشی زاده رئیس اداره نظارت و همچنین  همکاری های شرکت فرش راه یزد تشکرنمایم .

مظفری در پایان با ابراز خرسندی از بهره برداری کامل از این محور توسط مردم شریف بافق و بهاباد، از تاخیرات به وجود آمده در روند اجرای پروژه که عمدتا ناشی از کمبود اعتبارات بوده عذرخواهی کرد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد