03 اسفند 1398
En | 
تکمیل پروژه های الویت دار، در راه و شهر سازی استان مورد تاکید قرار گرفت

تکمیل پروژه های الویت دار، در راه و شهر سازی استان مورد تاکید قرار گرفت

تاریخ انتشار: 1397/11/06|   بازدید: 108 |  print
 

‍ سیدعباس مشکاتی خبرداد:
تکمیل پروژه های الویت دار، در راه و شهر سازی استان مورد تاکید قرار گرفت

در نشستی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در اداره کل راه و شهر سازی استان تشکیل شد برچگونگی تکمیل پروژه های راهسازی  در حال احداث ازجمله کنارگذر زارچ واشکذر و بزرگراه یزدبافق و سایر پروژه های فعال در این اداره کل مورد تاکید قرار گرفت .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان، سرپرست این اداره کل، ضمن اعلام این خبر با اشاره به لزوم تامین اعتبار لازم افزود: در این جلسه که باحضور جناب آقای مهندس صادقیان معاون محترم استاندار، مدیرکل محترم راهداری و حمل ونقل جاده ای و همچنین معاون محترم مهندسی و ساخت این اداره کل برگزارشد اجرای طرحهای اولویت دارجدید، مورد بررسی قرار گرفت. و مقرر شد با مساعدت و توجه خاص آن معاونت ،اعتبارلازم جهت پیشبرد هرچه بیشتر و بهتر پروژه های مذکور، تامین گردد.

سید عباس مشکاتی در ادامه خاطرنشان کرد موضوع دیگری که در این نشست مورد بررسی قرارگرفت، نحوه توزیع اعتبارات طرحهای بازآفرینی شهری بود که مقرر شد بطور جدی در این زمینه پیگیری های مستمراز سوی ستاد استانی صورت پذیرد.

 درپایان سرپرست راه و شهرسازی، ضمن تشکر از حضور معاون استاندار، از رهنمودهای مطرح شده در این جلسه که می تواند نقشه راهی در جهت هماهنگی بیشتر و بهتر در سرعت دادن به  اجرای پروژه های استان باشد قدردانی کرد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد