06 بهمن 1398
En | 
آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای ساختمان در یزد برگزارشد

آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای ساختمان در یزد برگزارشد

تاریخ انتشار: 1397/11/13|   بازدید: 85 |  print
 

‍ 🔹 همزمان با سراسرکشور:
آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای ساختمان در یزد برگزارشد

در روز پنجشنبه و جمعه یازدهم و دوازدهم بهمن ماه سالجاری همزمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردانهای فنی ساختمان و همچنین تعیین صلاحیت معماران تجربی در یزد برگزارشد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان، این آزمون در هفت رشته مهندسی و شش رشته کاردانی با حضور ۱۴۳۸ نفر داوطلب  و در ۲ روز متوالی در دانشگاه یزد برگزارشد .

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان در بازدیدی که از محل برگزاری آزمون داشت،گفت: جامعه مهندسین کشور برای فعالیت رسمی در حوزه ساختمان نیاز به پروانه فعالیت دارند که این آزمون با سنجشی که انجام می دهد و رقابتی را که ایجاد می کند باعث خواهد شد تا حضور مهندسان و فارغ التحصیلان در حوزه ساخت و ساز ،در صنعت ساختمان پر رنگتر گرددو این صنعت که نقش به سزایی در افزایش اشتغال کشور دارد بتواند موفق تر عمل نماید .

سیدعباس مشکاتی با اشاره به حضور ۱۴۳۸ نفر فارغ التحصیل در رشته های ساختمان که در این آزمون شرکت کردند، تعداد ۱۰۳۴ نفر مهندس و تعداد ۱۴ نفر کاردان و تعداد ۹ نفر معمار تجربی بوده اند.که در کل از مجموع داوطلبین، تعداد ۱۱۶۰ نفر مرد و تعداد ۲۷۸ نفر زن حضور داشتند.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای همه داوطلبان شرکت در این آزمون . زمان اعلام نتایج را ۱۵ اردیبهشت سال آینده پیش بینی نمود .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد