03 اسفند 1398
En | 
استاندار یزد در افتتاح پروژه بزرگراه یزد بافق

استاندار یزد در افتتاح پروژه بزرگراه یزد بافق

تاریخ انتشار: 1397/11/21|   بازدید: 116 |  print
 

‍ استاندار یزد در افتتاح پروژه بزرگراه یزد بافق:
 ‌با وجود همه تنگناهای مالی دولت؛  تلاش و همدلی مسئولین ، جاده بافق  به بهره برداری رسید

استاندار یزد در افتتاح ۴۳ کیلومتر باقی مانده از جاده بزرگراه یزد بافق این پروژه را یکی از اولویت‌های اصلی پروژه های عمرانی استان دانست و خاطرنشان کرد: با وجود همه تنگناهای مالی دولت؛ همدلی، جاده بافق را تمام کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد ، روز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر۴۳ کیلومتر باقی مانده ‌از جاده بزرگراه یزد بافق با حضور "‌محمدعلی طالبی" ‌استاندار یزد، "‌حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی" ‌امام جمعه شهرستان بافق، ‌"‌محمدرضا صباغیان" ‌رییس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، ‌"‌محسن صادقیان" ‌معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار،  سید عباس مشکاتی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان "‌عباس حیدری" ‌مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، "‌محمد زاده رحمانی" ‌فرماندار بافق و جمعی از مدیران استان افتتاح شد.

استاندار یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و تبریک به مردم شهرستان بافق برای افتتاح پروژه بزرگراه یزد بافق، ‌گفت: با وجود همه تنگناهای مالی دولت؛ همدلی، جاده بافق را تمام کرد.

‌"‌محمدعلی طالبی" این پروژه یکی از اولویت های اصلی پروژه های عمرانی استان دانست و ادامه داد: همه مسوولان و مدیریت ارشد استان برای بهره برداری این پروژه جدیت و دلسوزی داشتند.
وی افزود: ‌هماهنگی، ‌همدلی و صمیمیت بین مسوولان، ‌مدیران، مردم ‌و مجری این پروژه در بخش خصوصی عامل اصلی اتمام پروژه بزرگراه یزد بافق بوده است.

در ادامه محمدعلی مظفری معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان در پایان این مراسم گفت ، این پروژه که بخشی از دغدغه های مردم بافق بود  را رفع کرد و سرآغازی برای خیر و برکت بیشتر برای مردم این شهرستان خواهدبود.

وی افزود فاز نهایی پروژه که با قراردادی 270 میلیاردریالی رقم خورد شامل اجرای روسازی، آسفالت و علائم ایمنی 43 کیلومتر باقیمانده پروژه بوده است.
ضمنأ این پروژه که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری میباشد در سه قطعه و ازسال 1387 شروع به احداث شده و تاکنون بالغ بر 800 میلیارد ریال هزینه اجرای پروژه بوده است.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد