31 شهريور 1398
En | 
برنامه های شرکت در جشنواره شهید رجایی

برنامه های شرکت در جشنواره شهید رجایی

تاریخ انتشار: 1397/12/27|   بازدید: 53 |  print
 

برنامه های شرکت در جشنواره شهید رجایی
 در اداره کل راه وشهرسازی استان یزد هدف گذاری شد
به دنبال تکالیف ابلاغی شد از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی درجهت ارزیابی دستگاههای اجرایی استان، مقرر شده از 15 اسفند لغایت 15 فروردین سال آتی کلیه اطلاعات و شاخص های عملکردی ادارات کل هم در بخش اختصاصی و هم در بخش عمومی درسامانه تسما ثبت گردد. تا بر اساس اطلاعات وشاخص های وارد شده در این سامانه دستگاههای اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گیرند .

به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه وشهرسازی استان، نشست تخصصی با هدف سیاست گذاری وهمگرایی پرسنل متخصص درمعاونت های این اداره کل، با هدف تامین اطلاعات مربوط به شاخص های اختصاصی وعمومی با حضورسید عباس مشکاتی سرپرست این اداره کل و معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی در اداره وشهرسازی  برگزار شد.

محمدمهدی منتظری درخصوص این نشست گفت: جلسه ای که امروز برگزارشد با هدف برنامه ریزی دقیق و مدون جهت شرکت فعال درجشنواره شهید رجایی بوده که مقرر است با ارائه اطلاعات مستند وشفاف و روشن که همکاران بنده درهمه بخش ها و معاونت ها تهیه کنند و در سامانه مربوطه ثبت نمایند، بتوانیم با قوت و دقت خوبی در کسب رتبه  امتیازات عالی در جشنواره شهید رجایی  امسال بدرخشیم.

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی راه وشهرسازی استان خاطر نشان کرد: با توجه اینکه علاوه بر وظایف سازمانی  اقدامات مضاعفی راهمکاران حاضردراین نشست  تقبل نموده اند  درجهت جمع آوری اطلاعات شاخص ها با ید با انگیزه و اقتدار وارد شویم تا جزء اولین ها باشیم و این اداره کل با وظایف خطیری که دارد، انتظار داریم کمافی السابق در این عرصه نیز موفق باشیم .

معاون راه و شهرسازی استان در پایان ضمن تشکر ازهمکاری همه بخش ها و معاونت ها افزود: امتیاز کلی شاخص های اختصاصی سال گذشته ما 975 بودهامیدواریم که امسال  امتیاز بیشتری را کسب خواهیم کرد .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد