31 شهريور 1398
En | 
مشارکت مدیریت اموراراضی با راه و شهرسازی در حفظ اراضی دولتی

مشارکت مدیریت اموراراضی با راه و شهرسازی در حفظ اراضی دولتی

تاریخ انتشار: 1398/01/19|   بازدید: 57 |  print
 

مشارکت مدیریت اموراراضی با راه و شهرسازی در حفظ اراضی دولتی
حفظ اراضی دولت از جمله مواردی است که مورد توجه دستگاههای متولی قرار دارد و یکی از دغدغه های  اداره کل راه و شهرسازی استان یزد حفاظت از اراضی شهری متعلق به دولت و حفظ حقوق بیت المال می باشد.
به گزارش اداره ارتباطات واطلاع رسانی راه و شهرسازی ،در نشست ظهر دیروزکه با حضور مدیر امور اراضی  استان در محل دفتر سرپرست این اداره کل برگزار شد، پیرامون اراضی دولتی که سابقه واگذاری از طریق اموراراضی را داشته  و در حال حاضر در حریم شهر حمدیا  قرار گرفته بحث و گفتگو شد .
سید عباس مشکاتی با اشاره به اهمیت جلوگیری از تصرفات اراضی  دولتی افزود همکاری این دو دستگاه می تواند علاوه بر حفظ اراضی دولتی  در راستای اجرای قانون حفظ باغات و اراضی زارعی موثر باشد و درجلوگیری از تصرفات این اراضی نقش سازنده ای را ایفا نماید .
سرپرست این اداره کل ضمن تشکر از اعلام همکاری مدیریت اموراراضی استان از یگان حفاظت راه وشهرسازی خواست تا با همراهی و مشارکت مدیریت امور اراضی در اجرای قانون مذکور و دفاع از حقوق بیت المال  تمام تلاش خود را بکارگیرند.
غدیری مدیر امور اراضی استان نیز ضمن اعلام همکاری با این اداره کل اظهارامیدواری کرد این همکاری مشارکت  در سال جدید  دست آورد های ارزنده ای را درجهت حفظ حقوق بیت المال  داشته باشد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد