31 شهريور 1398
En | 
سال جدید را همراه با نشاط و همدلی  وبا هدف خدمت بهتر و بیشتر به مراجعین آغاز کردیم

سال جدید را همراه با نشاط و همدلی وبا هدف خدمت بهتر و بیشتر به مراجعین آغاز کردیم

تاریخ انتشار: 1398/01/19|   بازدید: 67 |  print
 

سال جدید را همراه با نشاط و همدلی  وبا هدف خدمت بهتر و بیشتر به مراجعین آغاز کردیم
درنشست شورای معاونین اداره کل راه وشهرسازی استان یزدکه صبح دیروز به ریاست سید عباس مشکاتی سرپرست این اداره کل برگزار شد، توجه به تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمت بهتر به مراجعین مورد تاکید قرارگرفت .
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد  در این جلسه که با حضور همه معاونین این اداره کل در دفتر مدیریت برگزارشد  به بررسی عملکرد و تلاش های همه همکاران در سال گذشته اشاره شد و سال97 را سالی سرشار از پیشرفت و موفقیت در اجرای وظایف  سازمانی عنوان نمود.
سرپرست اداره کل، ضمن عرض تبریک ایام عید و همچنین عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیشرفت های این اداره کل را درسال گذشته مدیون تلاش و همت همه همکاران دانست و افزود: قطعا این همت و همکاری و تلاش موثر توانسته جایگاه این اداره کل را بین سایر دستگاههای اجرایی استان ، درسطح  خوبی قرار دهد.
مشکاتی با تاکید بر افزایش انگیزه بیشتردرکارکنان،  توجه به معیشت و افزایش رفاهیات را یکی از دغدعده های خود عنوان کرد و افزود انشالله  سال جدید برای همه ما سالی سرشار از نشاط وهمراه با تلاش مضاعف خواهد بود .
در ادامه این نشست 7 نفر از نیروهای جدید الاستخدام که کار خودرا در سال جدید آغاز نمودند، به حاضرین در این جلسه معرفی شدند

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد