31 شهريور 1398
En | 
پروژه راه آهن یزد- اقلید بعنوان یکی از طرح های حمل و نقل ریلی  تسریع خواهد شد

پروژه راه آهن یزد- اقلید بعنوان یکی از طرح های حمل و نقل ریلی تسریع خواهد شد

تاریخ انتشار: 1398/01/24|   بازدید: 170 |  print
 

‍ اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی  استان یزد:
پروژه راه آهن یزد- اقلید بعنوان یکی از طرح های حمل و نقل ریلی  تسریع خواهد شد    

 دردیدار صبح دیروز مجری طرح راه آهن یزد- اقلید و نمایندگان شرکت ساخت و توسعه زیربناههای حمل و نقل کشور باسرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، موضوع تسریع  این پروژه ریلی، بعنوان یک از خطوط مواصلاتی ریلی استان مورد توجه قرار گرفت .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد منجمی نماینده مجری طرح راه آهن یزد – اقلید، در دیدار با سیدعباس مشکلاتی  خواستار توجه بیشتر مسئولین استان به این پروژه شد .

وی خاطرنشان کرد این پروژه ضمن کاهش مسافت ریلی، نقش مهمی را در اتصال برخی شهرهای معدنی و صنعتی استان برقرارسازد و موجب افزایش قابل توجه حمل بار درحوزه حمل و نقل ریلی گردد و تاثیر درآمد خوبی را در استان خواهد داشت .

سرپرست راه و شهرسازی استان ضمن خیرمقدم و تبریک ایام  به مهمانان حاضر درجلسه ، خاطرنشان کرد با توجه به نقش مهم این پروژه بعنوان یکی از پروژه های موثر در توسعه حمل و نقل ریلی استان، تمام تلاش خود را به کا رخواهیم برد تا اجرای این طرح مهم ریلی در استان تسریع گردد .

سید عباس مشکاتی با ابراز امیدواری از عملکرد این طرح در افزایش ضریب درآمدی استان در حوزه حمل و نقل ریلی بارومسافرافزود: راه و شهرسازی استان یزد می تواند در تسریع زمان بهره برداری از این پروژه بازوی توانمندو حامی مجریان این طرح مهم ریلی باشد .

وی قول مساعد داد تا با طرح این موضوع، نظر مسئولین و مقامات محلی و وزارتخانه در سرعت بخشید به پروژه معطوف نماید.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد