31 شهريور 1398
En | 
توجه ویژه راه و شهرسازی در توسعه فضا های آموزشی

توجه ویژه راه و شهرسازی در توسعه فضا های آموزشی

تاریخ انتشار: 1398/01/24|   بازدید: 74 |  print
 

توجه ویژه راه و شهرسازی در توسعه فضا های آموزشی

با عنایت به کمبود سرانه های موجود و توجه به توسعه و افزایش فضاهای آموزشی مورد نیاز، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک یزد خواستار مساعدت و همکاری این اداره کل درجهت تامین زمین برای توسعه فضاهای آموزشی مورد نیاز در شهر یزد شد .

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان در دیدار صبح امروز خانم چقماقی رئیس اداره آموزش و پروز ناحیه یک یزد با سید عباس مشکاتی سرپرست و معاون املاک و حقوقی این اداره کل به موضوع کمبود ها و نیاز های فضاهای آموزشی استان پرداخت و افزود با توجه به عدم تامین اعتبارات لازم در توسعه فضا های آموزشی ، وجود خیرین مدرسه ساز واقعا" مهمترین اصلی است که ما متولیان آموزشی استان باید قدردان آن باشیم .

وی با ابراز امیدواری ازهمکاری و مساعدت خوب خیرین درساخت مدرسه از مهندس مشکاتی خواست تا در خصوص تامین زمین جهت توسعه و ایجاد فضاهای آموزشی  همکاری های مضاعف داشته باشند .

سرپرست راه و شهرسازی استان نیز تامین فضای آموزشی برای جبران کمبود های فعلی لازمه توسعه فرهنگ و آموزش دراستان دانست و خاطر نشان کرد ما به این موضوع معتقدیم که مدرسه خانه دوم فرزندان ماست و باید در حد استاندارد از فضاهای کافی برخوردار باشد .

وی قول مساعد داد در جهت توسعه فضاهای آموزشی هرگونه مساعدت لازم براساس مقدورات این اداره کل بکارخواهدگرفت .

در پایان این نشست، چقماقی ضمن تشکر از همکاری هایی این اداره کل به ویژه حوزه معاونت املاک و حقوقی که تاکنون با آموزش و پرورش داشته اند قدردانی نمود .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد