03 اسفند 1398
En | 
شهادت، هنر مردان خداست

شهادت، هنر مردان خداست

تاریخ انتشار: 1398/03/09|   بازدید: 68 |  print

بسم ا...الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

شهادت، هنر مردان خداست.

بار دیگر دست پلید آمریکای جنایتکار به خون یکی دیگر از شریفترین  بندگان خدا که سالها در راه دفاع از مظلومان و ستم دیدگان جهان در حال مجاهدت و جانفشانی بود، آغشته گشت، اینجانب از طرف خود و کارکنان اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، شهادت سردار رشید اسلام ، حاج قاسم سلیمانی و همراهان و همرزمان ایشان را به ساحت مقدس امام عصر ( عج)، مقام معظم رهبری و همه مسلمانان و آزادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نمایند. 

 

به مناسبت گرامیداشت روز قدس مدیرکل راه و شهرسازی ضمن صدور بیانیه ای از همه اقشار مختلف به ویژه کارکنان ولایتمدار و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد دعوت به شرکت به این راهپیمایی اعظم وجهانی نمود .

بسم ا...الرحمن الرحیم
روز قدس، فقط روز فلسطین نیست؛ روز اسلام است/امام خمینی (ره)
 به گزارش اداره کل راه وشهرسازی استان یزد به نقل از مهندس یادگاری مدیرکل راه و شهرسازی استان. روز قدس، روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت واداشتن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.
اداره کل راه و شهرسازی استان یزد درآستانه روزجهانی قدس، با اذعان به اینکه مقاومت ملت فلسطین به ویژه جوانان فلسطینی و فریادهای مسلمانان و آزادگان جهان درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان روزی به ثمرخواهد رسید و به زودی انشاا.. شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس خواهیم بود.
وی طرح ذلت بار موسوم به «معامله قرن» راکه توسط رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار و برخی حکام خودفروخته و خائن کشورهای عربی برنامه ریزی شده را محکوم نمود و افزود از همکاران ولایتمدار و بسیجی این اداره کل دعوت می نمایم ضمن بزرگداشت روز قدس در این راهپیمایی شکوهمند شرکت نموده و همبستگی و اقتدار امت اسلام را به نمایش گذارند و بدانند پیروزی امت اسلام نزدیک است .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد