03 اسفند 1398
En | 
شهرداری ها بازوی توانمند و موثر برای پیشرفت طرح های توسعه شهری

شهرداری ها بازوی توانمند و موثر برای پیشرفت طرح های توسعه شهری

تاریخ انتشار: 1398/03/21|   بازدید: 64 |  print
 

شهرداری ها بازوی توانمند و موثر برای پیشرفت طرح های توسعه شهری
در دیداری که مدیرکل امورشهری وشوراهای استانداری یزد با مدیرکل راه وشهرسازی استان داشت، به اهمیت تعامل و همکاری شهردای ها با راه و شهرسازی استان بعنوان متولی حوزه شهرسازی تاکید شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد شاکری شمسی دراین نشست به اهمیت ارتباط نزدیک و تنگاتنک این اداره کل با شهرداری ها اشاره نمود و افزود تعاملات این دو حوزه مهم شهری می تواند در جهت بهبود شرایط سازنده باشد.

در ادامه این نشست مدیرکل راه و شهرسازی استان با تاکید نگرش مهم همگرایی و همرایی با شهرداری ها، این همراهی را امری بدعی دانست و گفت: جدا از موضوعات درآمدی شهرداری ها ، این تعامل و همگرایی می تواند در افزایش ساخت و سازهای با کیفیت و دارای استاندار های لازم نقش سازنده ای داشته باشد و ما شاهد کاهش تخلفات سازخ و ساز های غیر مجاز باشیم .

رضا یادگاری در ادامه خاطر نشان کرد شهرداری ها با همکاری نظام مهندسی و سایر دستگاههای نظارتی و صاحب نظر در امر ساخت و ساز می توانند در بهبود شرایط فعلی موثر باشندو با برنامه ریزی مناسب سطح کیفی ساخت و ساز ها را افزایش دهند.

وی با اشاره به موضوع سیما و منظر شهری  افزود این امر فقط با تعاملات و همکاری تنگاتنک با شهرداری ها مسیر و تسریع  خواهد شد و در ادامه اظهار امیدواری کرد در آینده نه چندان دور با برنامه ریزی مناسب و همراهی دستگاههای متولی  شاهد افزایش کیفیت در ساخت و ساز و کاهش تخلفات باشیم .

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد