| 01 مهر 1399
En | 
موضوعات حوزه راه و شهرسازی شهرستانهای تفت و میبد بررسی شد

موضوعات حوزه راه و شهرسازی شهرستانهای تفت و میبد بررسی شد

تاریخ انتشار: 1398/05/28|   بازدید: 102 |  print
 

با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران  شهرستانهای مذکور، موارد و مسائل مرتبط با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد بررسی و اتخاذ تصمیم گردید. 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی در این جلسه موضوعات فرمانداران حاضر مطرح و مورد پیگیری قرارگرفت.

در ابتدای این نشست دکتر دهقانی فیروزآبادی  ضمن تشکر از حضور حاضرین و تشکر از همکاری های راه و شهرسازی استان در خصوص برخی مسائل این دو شهرستان، از مدیرکل راه و شهرسازی خواست تا در حوزه تامین زمین جهت اجرای پروژه های توسعه شهری و طرح های بازآفرینی شهری مساعدت های لازم را معمول نمایند. 

آقایان فلاح و نوکار فرمانداران  شهرستانهای میبد و تفت نیز به مسائل و مشکلات مربوط به شهرستان خود پرداخته و درخواست همکاری و مساعدت نسبت به حل موارد مطروحه نمودند. 

رضا یادگاری مدیرکل راه و شهرسازی در ادامه ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور نماینده محترم و فرمانداران قول مساعد داد تا موارد مطرح شده را مورد پیگیری قرار دهد. 

وی خاطر نشان کرد نگاه راه و شهرسازی با توجه به برنامه ها و سیاستهای ابلاغی از سوی مقام عالی وزارت در جهت تولید مسکن و اجرای طرح های بازآفرینی شهری، نگاه ویژه ای است و بطور خاص پیگیری می نمائیم. 

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان با اشاره به ماده 6 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن در جهت شناسایی و واگذاری زمینهای مازاد دستگاههای اجرائی به راه و شهرسازی، جهت ساخت مسکن افزود چنانچه این امر محقق گردد ما الویت تامین مسکن کارکنان مسکن کارکنان واجد شرایط دستگاههایی که در جهت اجرای این قانون پیشرو باشند در دستور کار قرارخواهیم داد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد