| 24 مرداد 1399
En | 
مسائل و مشکلات شهرستان میبد در حوزه راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت

مسائل و مشکلات شهرستان میبد در حوزه راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت

تاریخ انتشار: 1399/02/09|   بازدید: 91 |  print
 

با حضور نماینده مردم شریف تفت و میبد

مسائل و مشکلات شهرستان میبد در حوزه راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.

این نشست با حضور دکتر میرمحمدی نماینده مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی،فرماندار،شهردار،رئیس شورای شهر میبد و جمعی از مسئولین محلی به میزبانی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد: در این جلسه به موضوعات طرح جامع میبد،پروژه های بازآفرینی شهری،راهسازی و تامین زمین پرداخته شد.  

در ابتدا فرماندار میبد با اشاره به رفع اشکال برخی موارد موجود در طرح جامع میبد، خواستاراصلاح در طرح جامع، بازنگری و تسریع در انتخاب مشاور و تهیه طرح پرداخت.

وی در خصوص توزیع قیر مورد نیاز پروژه ها و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های بازآفرینی شهری و نیز راه ندوشن_ورزنه ،و همچنین افزایش و تخصیص اعتبارات مورد نیاز شهرستان را از جمله موارد مهم دانست و افزود:تسریع در واگذاری زمین مصلی حضرت آیت الله اعرافی،  یکی دیگر از موارد  مورد توجه شهرستان می باشد.

فلاح خاطر نشان کرد لازم است راه و شهرسازی به گونه عمل کند که در پاسخگویی به استعلامات مراجعین رضایت مردم را جلب کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان که میزبان این نشست بود ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و خیرمقدم به حاضرین در این نشست گفت:در خصوص طرح جامع بازنگری قطعا خواسته های مقامات شهرستان باید مدنظر قرار گیرد و تلاش خواهیم کرد در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به انتخاب و انعقاد قرارداد با مشاور اقدام و موضوعاتی از جمله تعیین محدوده بافت فرسوده و تاریخی با هماهنگی دستگاه های ذیربط و مسئولین شهر میبد مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه گفت: در خصوص راه ندوشن_ورزنه با تاکید بر پیشرفت قابل توجه باید اذعان کرد این پروژه در شرایط سخت کمبود اعتبار و با پیگیری های موثر همکاران در حوزه راهسازی به این مرحله رسیده است و تلاش مضاعف را بکار خواهیم برد تا با جذب اعتبار لازم در سرعت بخشیدن به این پروژه شاهد پیشرفت بیشتر باشیم.

یادگاری در حوزه طرح های بازآفرینی شهری گفت: با وجود برخی مشکلات اعتباری تعدادی از پروژه ها در کوتاه ترین زمان تکمیل و به بهره برداری رسیده است و همچنین دو پروژه دارای مشکلات فنی بوده که نیازمند بررسی کارشناسی بیشتری است.

در پایان دکتر میر محمدی ضمن تشکر از حضور مسئولین و قدردانی از مدیرکل راه و شهرسازی استان در تشکیل و برگزاری این نشست،اظهار امیدواری کرد که با چنین جلساتی با کمک یکدیگر بتوانیم در جهت تسریع مشکلات منطقه، اقدامات موثری را انجام دهیم.

  نظرات

نظر جدید
ایجاد شده توسط ناشناس در تاریخ 1399/03/11 03:47:53 ب.ظ
سلام اینجا که از مسکن ملی چیزی نگفتین خواهشا مسکن ملی ویلایی باشه زندگی تو آپارتمان با چند بچه خیییلی سخته

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد