| 20 مرداد 1399
En | 
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد خبر داد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد خبر داد:

تاریخ انتشار: 1399/05/05|   بازدید: 39 |  print

ثبت نام کمک ودیعه اجاره مسکن از شنبه 4مرداد ماه آغاز می شود و مهلت اتمام ثبت نام تا پایان روز پنج شنبه 9 مردادماه می باشد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد:رضا یادگاری با اعلام این خبر عنوان کرد:متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 4 مردادبا ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی 300073640 از طریق تلفن همراه شخصی خود نسبت به ثبت نام اولیه دریافت این تسهیلات اقدام نماید.

 وی با بیان اینکه ضروری است شماره تلفن همراه متقاضی که از طریق آن پیامک ارسال می گردد به نام فرد متقاضی باشد،متذکر شد:متعاقبا زمان تکمیل و پرداخت تسهیلات از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرسwww.tem.mrud.ir اعلام خواهد شد.

 مدیرکل راه و شهرسازی استان این تسهیلات را در سه قالب 50میلیونی،30میلیونی و 15میلیونی عنوان و اظهار کرد:وام 50میلیونی برای استان تهران،وام 30 میلیونی برای شهرهای بزرگ و سایر شهرها15 میلیون می باشد. 

وی نرخ سود تسهیلات را 13 درصد اعلام کرد و گفت:مستاجران فقط سود این وام را هر ماه پرداخت کرده و اصل وام در سررسید تسویه خواهد شد.

یادگاری در ادامه افزود:متقاضیان دریافت این تسهیلات می بایست شرایط مندرج در ماده یک آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی از جمله داشتن فرم ج سبز،نداشتن سابقه مالکیت از سال 1384 به بعد،متاهل یا سرپرست خانوار،داشتن سابقه 5سال سکونت در شهر مورد تقاضا را داشته باشند. 

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد:کارگران و حقوق بگیران ثابت با اولویت ازدواج های جدید و خانواده های 5نفره و بیشتر،خانواده های تحت پوشش نهاد های حمایتی و زنان سرپرست خانوار مشمول دریافت این وام می باشند.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد