| 07 مهر 1399
En | 
سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان یزد.

سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان یزد.

تاریخ انتشار: 1399/05/21|   بازدید: 542 |  print

صبح امروز دکترخادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با هیئت همراه به یزد آمد.

 

 صبح امروز دکترخادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با هیئت همراه به یزد آمد.

در این سفر یک روزه که با هدف بازدید از پروژه های در حال انجام ریلی و همچنین بزرگراهی صورت گرفت به بهره برداری پروژه های ریلی تا پایان سال تاکید شد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد:دکتر خادمی از پروژه های در دست احداث آن شرکت در استان و همچنین بررسی پیشرفت پروژه های راه آهن یزد_ ابرکوه_اقلیدبعنوان پروژه ملی،بزرگراه یزد_ابرکوه_سورمق که اتصال بزرگراهی استان فارس به استان یزد را برقرار می کند،کنارگذر ابرکوه و ایستگاه در دست احداث  راه آهن مهریز بازید و از نزدیک کیفیت اجرای این پروژه ها را مورد ارزیابی قرار داد.

دکتر خادمی با اشاره به اهمیت این پروژه ها برای استان افزود:بزرگراه یزد_ابرکوه_سورمق خوشبختانه 190 کیلومتر آن احداث شده و تنها 15کیلومتر از کنارگذر ابرکوه باقی مانده که انشالله در مرحله اول امیدواریم تا آبان ماه به بهره برداری برسانیم و با تکمیل تقاطع طرفین این کنارگذر بتوانیم تا پایان سال کل کنار گذر به بهره برداری برسد تا ترافیک سنگین شهر ابرکوه را تفکیک کنیم و ایمنی شهر را بالا ببریم. 

در ابتدای این سفر در نشستی که با استاندار یزد انجام پذیرفت رفع موانع . پیگیری نیازهای مالی،سرعت بخشیدن به پیشرفت پروژه ها،پیگیری مستمر در تامین میزان ریل مورد نیاز پروژه یزد اقلید مورد تاکید طرفین قرار گرفت.

 استاندار یزد در ادامه افزود: با توجه به اهمیت این پروژه ریلی یزد_اقلید و تاثیربسزایی که در حمل نقل استان خواهد داشت امیدواریم با همت مسئولین استان و قول مساعدت شما تا پایان سال شاهد بهربرداری این پروژه ملی باشیم.

 تشکیل جلسات پیگیری استانی از جمله موارد این نشست بود .
 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد