| 16 آذر 1399
En | 
اطلاعیه آخرین مهلت تکمیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن

 اطلاعیه آخرین مهلت تکمیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن

پنجشنبه، 01 آبان 1399 | امتیاز: Article Rating

اطلاعیه آخرین مهلت تکمیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن

⬅️بنا بر اعلام روابط عمومی راه و شهرسازی استان یزد :

 متقاضیان محترم طرح اقدام ملی مسکن در مراحل ثبت نامی اول و دوم ، که تابحال نسبت به تکمیل مدارک و افتتاح حساب اقدام ننموده اند ، صرفا تا روز  ۱۰ آبان ماه سالجاری فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی به نشانی www.tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت احراز شرایط اقدام و سپس در شهر یزد به دفاتر پیشخوان دولت و در شهرستانها به ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه نمایند.

همچنین متقاضیان ثبت نامی در مرحله سوم (ثبت نام از طریق پیامک) ، تا پایان روز ۲۰ آبان ماه فرصت دارند ، تا مدارک را در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری و جهت طی مراحل بعدی در شهر یزد به دفاتر پیشخوان دولت و در شهرستانها به ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه نمایند.

⬅️لازم به توضیح است که به منظور تعیین تکلیف وضعیت ثبت نام کلیه متقاضیان و انجام مراحل اتصال متقاضیان به پروژه های شروع شده این مهلت قابل تمدید نبوده و متقاضیانی که مراجعه ننمایند ، از سامانه طرح اقدام ملی مسکن حذف خواهند شد.

تصاویر
  • اطلاعیه آخرین مهلت تکمیل پرونده طرح اقدام ملی مسکن
ثبت امتیاز
نظرات
مرجان فیروزفر
ﺳﻪشنبه, 06 آبان,1399
با سلام
ماه پیش هم همین اطلاعیه را زده بودین که آخرین مهلت تکمیل ثبت نام و واریز وجه و... خواهشا واسه کسایی که از اردیبهشت پول دادن تو انتخاب واحدها الویت بذارین.
سعید
چهارشنبه, 12 آذر,1399
باسلام
خیلی جالبه این همه میگین طرح اقدام ملی ولی توشهرابرکوه جناب استاندار اومدن کبلگ زمین ها رو زدن قرعه کشی فاز اول رو انجام دادن زمین هرکس مشخص شد وتاریخ 99/5/10 مبلغ 40میلیون رو زدیم به حساب ولی دریغ از یک حرکت برا ساخت زمین ها وفقط وفقط حدود 400 جوون ابرقویی رو گذاشتین سرکار در صورتی که هیچ خبری نیست
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی