| 16 آذر 1399
En | 
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عملیات اجرایی بزرگراه هرات هرابرجان آغاز شد

 به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عملیات اجرایی بزرگراه هرات هرابرجان آغاز شد

شنبه، 22 شهریور 1399 | امتیاز: Article Rating

 

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عملیات اجرایی بزرگراه هرات هرابرجان آغاز شد

   ⬅️در هفته دولت با حضور استاندار،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی  و جمعی از مقامات محلی،عملیات  اجرایی پروژه بزرگراه هرات_هرابرجان با اعتباری  بالغ بر  به 800 میلیارد ریال در شهرستان خاتم آغاز شد.

⬅️به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد ،  در این مراسم استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی طی سخنانی به تشریح  اهمیت و جایگاه  این پروژه  مهم در شهرستان خاتم  پرداختند.

⬅️مدیرکل راه و شهرسازی در این مراسم به نقش و جایگاه  بزرگراه  در شهرستان خاتم پرداخت و افزود  بزرگراه هرات هرابرجان به طول ۳۰ کیلومتر به عنوان بخشی از محور مهریز- نیریز و بخشی از محور اصفهان- بندرعباس است که به دلیل اهمیت ترافیکی آن با پیگیری های مسئولین استان و تلاش شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل  کشور  مراحل برگزاری فراخوان و مناقصه آن طی شد و امروز شاهد آغازعملیات اجرایی آن با حضور استاندار و مسئولان استانی  و محلی در شهرستان خاتم هستیم.

⬅️رضایادگاری یادآورشد اکنون نزدیک به ۴۵۰ کیلومتر بزرگراه در استان یزد در دست ساخت ‌داریم  که برنامه ما در سال گذشته و سال جاری اتمام ۲۰۰ کیلومتر از این بزرگراه ها می باشد.

⬅️وی خاطرنشان کرد: تاکنون ‌نزدیک به ۷۰ کیلومتر از این بزرگراه ها به بهره‌برداری رسیده است و امیدواریم تا پایان سال جاری ۱۰۰ کیلومتر دیگر از این راه ها به بهره برداری برسد و ۳۰ کیلومتر دیگر در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ به اتمام خواهد رسید.

 

تصاویر
  • به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عملیات اجرایی بزرگراه هرات هرابرجان آغاز شد
ثبت امتیاز
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی