| 18 اردیبهشت 1400

En | 

تودیع و معارفه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد

 تودیع و معارفه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد

صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ادارات ستادی و حوزه املاک و حقوقی،خدیجه رفیعی بعنوان معاون املاک و حقوقی معرفی و از زحمات حسین خلیلی سرپرست این معاونت تقدیر شد.
شنبه، 04 بهمن 1399 | امتیاز: Article Rating
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان یزد: در ابتدای این نشست رضایادگاری مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد به نقش و جایگاه حوزه املاک و حقوقی پرداخت و افزود: فرصت را غنیمت می شمارم و از تلاش های همه معاونت های این اداره کل که هرکدام نقش کلیدی در پیشبرد اهداف عالیه این سازمان دارند را قدر دانی می نمایم .

وی اظهارامیدواری کرد انشالله با همت و تلاش مضاعف در سایه همکاری و همیاری درون سازمانی بتوانیم درارزشیابی عملکرد این اداره کل همانند سالهای قبل و حتی بهتر سالهای اخیر موفق و سربلند باشیم.

یادگاری با اظهار امیدواری در سالجاری خاطرنشان کرد قطعا می دانم همه همکاران پر تلاش، در جهت موفقیت سازمان از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و دریافت امتیاز های برتر در ارزشیابی امسال مستلزم ارائه گزارش های جامع و انعکاس مناسب فعالیت های سازمانی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان در ادامه گفت: حوزه املاک حقوقی این اداره کل با توجه به مسئولیت های متنوع و متعددی که دارد در همین راستا مراجعین فراوان تری هم دارد که پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع از جمله تاکیدات این مقام مسئول بود.

در پایان رضا یادگاری از زحمات و تلاش های حسین خلیلی که پیش از یکسال سرپرستی معاونت املاک و حقوقی را به عهده داشت تقدیر و تشکر نمود و از قبول مسئولیت سرکار خانم رفیعی بعنوان معاونت املاک و حقوقی این اداره کل سپاس‌گزاری و آرزوی موفقیت و سربلندی در ادامه راه نمود.
تصاویر
  • تودیع و معارفه معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد
ثبت امتیاز
نظرات
ایگناسیوچلا
چهارشنبه, 08 بهمن,1399
امیدواریم که بر خلاف این عکس، شفافیت سرلوحه کار این حوزه قرار گیرد
کرمی
پنجشنبه, 09 بهمن,1399
باسلام. مطمئنم با آمدن خانم رفیعی بسیاری از معضلات معاونت حقوقی و املاک برطرف شده و بسیاری از پروژه های بزرگ استان محقق می گردد.
چهارشنبه, 22 بهمن,1399
KwNJiahFt
چهارشنبه, 22 بهمن,1399
kywCAhUGMFl
یکشنبه, 26 بهمن,1399
ZpijJXyuxMwQP
یکشنبه, 26 بهمن,1399
feUgVXIpcS
نظر جدید

جستجو

گروههای خبری

برچسب ها

آرشیو زمانی